Ülestõusnud Meistrid/ Lapsepõlvetraumad Tähelaps/ Aura-Soma süsteemis väliskoolitaja õpetaja Olga Blinker- Blate`ga

135,00 

Kategooria:

Kirjeldus

Tartus on tulemas ühepäevane intensiiv seminar lapseõlve traumade tuvastamine ja nendega tegelemise meetodid läbi Aura -Soma süsteemi ja Ülestõusnud Meistrite toetus.
Seminari viib läbi Rahvusvaheline Aura-Soma õpetaja Olga Blinker -Blate.Seminar vene keeles ja eesti keelde tõlkimisega.
Lapsepõlve traumad, kas meil kõigil on ikka need olemas! Kindlasti on kõigil!
Me tulimegi siia Maa peale , et saada need kogemused läbi traumade ,mida vajame enesearengul.
Näiteks, kui teid on lapsena alati hirmutatud ja maha tehtud, siis hakkate täiskasvanuna kõigest hingest kõigile tõestama ,et olete austust väärt ja saavutate karjääris edu.
Ainus häda on see, et meie sees on edukas pahameel, mis mürgitab kogu elu. Me kõik unustasime, et Maale minnes planeerisime kõik need imelised seiklused endale. Need on mängu tingimused.
Kõigis samades tingimustes võime jääda edukaks ja õnnelikuks – peame lihtsalt nägema, et see ei olnud trauma vigastus, vaid hüppelaud suurele elule.
Peagi pühendame Aura-Soma värvide ja aroomide atmosfääris 5 kehatüübi ja 5 lapsepõlvetrauma uurimisele. Iga hing, kes läheb Maale, planeerib oma peamise õppetunni ja selleks valib ta füüsilise keha, kuna valime nii öelda auto mudeli vastavalt konkreetsetele tehnilistele omadustele.
Lõppude lõpuks on meie keha ka hinge sõiduk.
Vaatleme ja tunnetame oma keha läbi traumade ja mis võimalused need tarumad on loonud meie elus.Kuidas need ära tunda ja kuidas aitavad meid selles Aura-Soma Ülestõusnud meistrid ja Trauma tasakaalu pudelid . Intensiivne päev täis üllatusi,äratundmisi ja taskaalustamist ootavad sind Kristiina Võlu Stuudios, Tartus.
Koolitusel tuvastame oma trauma, analüüsides oma põhieesmärki ja lapsepõlve asjaolusid, mis kujundasid teie iseloomu ja isiksust.
See on nii rühmatöö, kui ka paarikaupa. Teeme praktilisi harjutusi aura puhastamiseks ja tugevdamiseks, ajajoonemassaaži tasakaaluõliga “Tähelaps”, samuti harjutusi Meistrite kvintessentsidega
Seminari viib läbi rahvusvaheline õpetaja Olga Blinker- Blate kes on kogenud värviterapeut, perekonstelatsiooni konsultant,Waldorf pedakoogika ,teeta tervendus ja suurepärased teadmised õpetajana ja teejuhina. Olga loengud on alati värskendavad ja praktiliste harjutustega ja kõik läbi tunnetuse.
Milline on suund seminaril sõltub grupist. Võime takerduda või kiiresti edasi liikuda kõik oleneb millised teemad gruppis üles tulevad.Kõik töö toimub kohalolus ja vastavalt gruppile, mis on alati ainulaadne kogemus ja teadmised.
Kahtlemata saab pärast seda koolitust palju selgust ja paljud asjad loksuvad just, kui iseeneset paika.
Sul on garanteeritud puhastus negatiivsetest programmidest ja uskumustest, paraneb tuju ja suhtumine ellu ja iseendasse.
Koolituse põhi teemaks on Aura -Soma “Tähelaps” – kõigile, kes soovivad ennast mõista, lõpetada kurtmine, elus midagi muuta ning hakata vastutama oma õnne ja edu eest.
Seminari maksumus 🕊️ varjane registreeija 125€ ja alates 18.03 on hilisele ärkajale 135€
Ja registreerimis tasu 55Eur. mis on tagastamatu, kui ei ole teatanud 1 nädal ette.
Kuna Olga teeb Tartus 3 seminari erinevatel teemadel on võimalus osaleda kõigil kolmel soodsama hinnaga.
☘️ 27.03 Neograafika -55€
☘️ 28.03 Aura- Soma tutvustav õhtu- 55€
☘️ Ülestõusnud meistrid/ Tähelaps 135€
Soodus hind 3 seminaril 199€
Registreerimis tasu 55 Eur. loob sulle koha gruppis ja palun kanna see summa Kristiina Võlu Stuudio OÜ kontole EE727700771006497577 ja selgitusse seminar 3 +nimi.
Ülejäänud summa saad tasuda kohapeal sularahas , või kui vajad arvet , siis anna märku .
Info ja registreerimine tel. 56651448 või kirjuta messengeri ja võimalus ka meilile info@volustuudio.ee
Seminar on vene keeles eesti keelde tõlkega.
Korraldab ja tõlgib Kristiina Kärkkänen.
Sind valgusega oodates Olga ja Kristiina.💗

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.