Tervendavad teraapiad, teema üritused, ruumide rent

Hubases ja hoitud keskkonnas, keha ja hinge heaoluks

TEENUSED

Kristiina Võlu Stuudio pakub laia valikuga teenuseid. Massaažidest ruumi rendini. Uuri lähemalt, milline teenus sobib just Sulle, broneeri aeg ning loodetavasti kohtume juba varsti!
Päikest! 🔆☺️

TEENUSED

Vali endale meelepärane teenus

TEMAATILISED ÜRITUSED

Aitame Sul korraldada meeldejääva sündmuse
Võta julgelt ühendust

RENT

 Rendi stuudio heaolu sündmusteks ja seminarideks

Tere!  Mina olen Kristiina!

Massöör, loodusterapeut, OSHO meditatsioonide juhendaja.

Olen 21-aastase kogemusega massöör. Massaažini viis mind sisetunne. Avastasin ootamatult, et minu käed on väga tundlikud ja leiavad ise haiged ja pinges kohad üles – sellest saigi alguse minu teekond massöörina. Olen õppinud erinevaid tehnikaid erinevates koolides ja täiendan ennast pidevalt, sest inimene on nii põnev! Igal kursusel avastan uusi võimalusi ja saan teadlikumaks ka endast. Olen mõistnud, et mida teadlikum endast olen, seda mõnusam ja kergem on jagada rõõmu ja head tunnet teistele. 

Alusta lihtsalt!

w

Kirjuta mulle chatti

Üritan vastata Sinu sõnumitele võimalikult kiiresti!

Broneeri aeg

Aja broneerimiseks kasuta broneerimis vormi

Tule teraapiasse!

Mis on Kristiina Võlu Stuudio?

Kristiina Võlu Stuudio on loodud Sulle armas inimene, kes sa tahad oma ellu muutusi ning tõsta teadlikkust oma kehast ja hingemaailmast. Võlu Stuudios on võimalik nautida erinevaid massaažiliike ja teraapiaid, tegeleda OSHO meditatsiooniga, osaleda enesemassaaži treeningutel ja harjutada meridiaanide venitusi. Siin saad pidada oma sünnipäeva, tüdrukuteõhtut või firmapidu – kaasates kõike, mis teeb Sinu tähtsa sündmuse ainulaadseks, väekaks ja aitab luua uut energiat.

Sul on võimalik osa võtta õpitubadest, kus suhestume taimemaailmaga ja valmistame loodustooteid ihule ja hingele.Stuudio Helirännakutel lase oma meeltel rännata hingekosutavate puhastavate helide Võlumaailmas.

Võlu Stuudios tegutseb ka laste mängu ja loovuse ring, kus mängime igasugu põnevaid võlumänge, mis teevad lapse endast teadlikumaks ja tasakaalukamaks.

Võlu Stuudiot saad ka rentida sulle vajaliku sündmuse jaoks. Võlu Stuudios oled alati armastusega oodatud ja hingega hoitud.

Kristiina Võlu Stuudio avanemisele aitas kaasa Eesti Töötukassa!

Võta minuga ühendust!

+372 56651448

Tartu, Aardla 25E

info@volustuudio.ee