Aura-Soma`t tutvustav seminar väliskoolitaja Olga Blinker-Blatega

55,00 

Kategooria:

Kirjeldus

Aura-Soma on põnev värvisüsteem, mille taasavastaja ja looja on Vicky Wall. Ta on öelnud: “Ma otsisin ja uurisin aja sügavust ning ma olen avastanud selle, mis oli ammu olemas, aga oli unustatud, selle, mis pidi taassündima uues ajastus.”

Olga Blinker-Blatega viib Tartus läbi Aura-Soma tutvustava seminari, kus saad avastada selle imelise süsteemi võlusid. Olga on rahvusvaheline koolitaja, kellel on suured kogemused värviteraapias, perekonstellatsioonis ja Waldorfi pedagoogikas. Ta on olnud teejuht ja õpetaja tuhandetele inimestele.

Seminari käigus saad teada, kuidas Aura-Soma tasakaalupudeleid saab kasutada perekonstellatsioonides. Samuti õpid toetama oma energeetikat konstellöörina ning kuidas disainis kasutada Aura-Somat. Need tooted sobivad suurepäraselt ka energeetiliseks kaitseks ja puhastuseks.

Aura-Soma toetab erinevaid energeetilisi tervenemisprotsesse ning toimib leebel ja kergel moel. Tooteid saab kasutada keha, aura välja ja hingelise tasandi tasakaalustamiseks – isegi inglite ja ülestõusnud meistrite tasandil.

Seminaril tutvustatakse ka teisi energeetilisi tooteid, mis toetavad meie hingelist ja vaimset poolt. Saad visuaalselt kogeda värvide rohkust, tunnetada, nuusutada ja visualiseerida.

Seminarilt saad väärtuslikke teadmisi, mis aitavad sul end paremini tundma õppida ning mida saad rakendada nii pereliikmetega, lähedastega kui ka tööalaselt.

Osaluspanus on kuni 17.03. 2024, 45 eurot ja osalemise ettemaks 25 eurot, mis on tagastamatu, kui ei anna märku vähemalt 5 päeva enne sündmust. Alates  18.03 osaluspanus 55 eurot ja ettemaks 30 eurot. Ülejäänud summa saab tasuda sularahas kohapeal või teha ülekande Kristiina Võlu Stuudio OÜ arvele EE727700771006497577.

Tule ja loo endale üks mõnus õhtu! Seminar toimub vene keeles, kuid on tõlgitud ka eesti keelde. Anna oma tulekust märku telefoninumbril 56651448 või kirjuta messengeri.

Samuti saad küsimuste korral kirjutada meilile info@volustuudio.ee.

🌺 ☘️🌸☘️☘️🌸🌸🌸☘️☘️🌸🌸☘️☘️🌸🌺
Ootame teid valgusega hubases Võlu stuudios!

Kristiina ja Olga💓

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.