HIngehaavade tundmine kui kingitus Võrus

Hingehaava tundmine kui kingitus Zoomis

Korraldaja

Asukoht

Info

Hingehaava tundmine kui kingitus Zoomis

Kutsun Sind zoomi vaatama oma hingehaavu läbi Chironi planeedi aktivatsioonide. Vaatleme ja tutvume Sulle kaasa antud kogemusi ja kingitusi. See info mille saad võib olla väga sügavates kihtides peidus, aga siiamaani on kõik selle infoga nõus olnud ja ära tundnud ja see toob paljudes asjades mida enda juures valeks pidanud väga suure vabanemise ja kerguse.
Tutvume Human Designi süsteemi läbi Sinu hingehaavadega ja millised kingitusi elu sulle loob läbi selle haava. Elus ei ole kõik must ja valge on värve, äratundmist ja avastamist. Mida rohkem enda olemusest tead ja erinevate nurkade alt , seda selgemaks pilt läheb.
Paljusid pingestab see teema, et vaadata ja tutvuda, milliste õppetundidega oleme siia tulnud.
Aga julgustan ka skeptikuid ja uskumatuid, sest see süsteem ei näita kellelegi näpuga ja ei torgi sinu haavades. Saad hoopis endale suurema teadlikuse ja see läbi ka rahunemise ja paljud pinged kaovad.Mida vähem on meil pingeid seda kergemaks elu läheb ja elu hakkab rohkem toetama.🫶
Kui tunned, et vajad hetkel just sellist selgust ja tuge oma eluteel, siis pane ennast juba kohe kirja, sest võtan väiksema gruppi, et kõik saaks puudutatud ja selgitatud.
Osalemis panus on 45€ ja
Registreeri ennast meili aadressil info@volustuudio.ee
või kirjuta messengeri.
Sündmus toimub zoomis ja saad teha osalemis panuse Kristiina Võlu Stuudio OÜ arvele
EE727700771006497577 selgitusse nimi ja HD
Sinu osalemisel on vajalikud ka järgmised andmed, mille saadad koos osalemis sooviga; nimi,
sünnikuupäev, – kuu,- aasta-, koht,- ja sünni kellaeg. Anna oma osalusest vähemalt üks päev enne märku saan koostada sulle kaardi.
Info tel.56651448
Olen Kristiina Kärkkänen ja olen Human Designiga tegelenud juba üle kahe aasta, teen isiklike kaardi lugemisi, suhte kaarte, olen terapeut ja massöör, meditatsioonide juhendaja, Loodustoodete valmistaja.
Olen suurte kogemustega inimeste tundja ja mul on palju tööriistu kuidas seda peentasandil teha. Olen õnnelik, kui saan jagada seda,mis Sind kõnetab ja aitab elus edasi liikuda.
Kohtume zoomis!🤗🫶

Map