Pööripäeva Külluslik Saunarituaal Naistele Võrumaal!

55,00 

Kategooria:

Kirjeldus

Tule ja koge pööripäeva maagiat koos teiste imeliste naistega! Meie Pööripäeva Külluslik Saunarituaal Naistele pakub sulle võimalust tähistada suvist pööripäeva, mis on aasta kõige valgem ja pikem päev, ning austada iseendaks olemise ilu ja jõudu.

21. juunil kell 17:00 avaneb sul võimalus sukelduda ürgsesse naiseväesse, kus saad vabalt olla just see Naine, kes sa oled. Elo kütab meie jaoks vene sauna, kus saame läbi viia keha puhastuse rituaali, tasakaalustada oma naiselikku ja mehelikku poolt ning lasta lahti mineviku koormast.

Saunarituaali käigus loome koos lõõgastava keskkonna, kus taimemaailma tarkused toetavad sinu heaolu. Valmistame väekaid vihtasid, millest igaüks kannab endas suve alguse toetavat väge. Lisaks õpid tundma taimi, mis sind praegu kõige enam toetavad.

Meie rituaal sisaldab ka taimejooke ja alkeemilist kehakoorijat, mis aitavad kehal puhastuda ja uueneda. Tervendavad helid ning šamaanitrummid loovad sügavama ühenduse sinu sisemise mina ja hingemaailmaga.

Osaluspanus on 55€, mida saad mugavalt tasuda ülekandega Kristiina Võlu Stuudio OÜ arveldusarvele EE727700771006497577. Ära unusta lisada selgitusse sõna “saun”. Kui soovid arvet või tasuda sularahas, anna meile märku.

Võta kaasa saunalina, matt pikutamiseks ja tekike või fliis, et saaksid täiel rinnal lõõgastuda ja saunamõnusid nautida.

Asukoha täpse aadressi saadame e-kirja teel kõikidele registreerunutele.

Anna oma tulekust märku enne 21. juunit, sest kohtade arv on piiratud. Elo ja Kristiina on kogenud ruumiloojad, kes jagavad sinuga oma teadmisi naiste hingeelust ja taimemaailmast.

Ära jäta kasutamata võimalust lubada endale see eriline aeg – tule ja loo endale uus algus pööripäeva külluses!💚🧡💚 Ootame sind armastusega täidetud ruumi, et koos tähistada suve algust!

🌞☘️🫶

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.