Meditatsioon ja helidekümblus Tartus Võlu Stuudios

20,00 

Kategooria:

Kirjeldus

Olen Kristiina Võlu stuudio meditatsiooni juhendaja. Meditatsioon viib meid igapäeva sundmõtetest eemale ja aitab luua kontakti oma kehaga. Emotsioone ei saa iga kord väljendada ja need võivad tekitada kehalisi pingeid. Meditatsioonis vabastame need pinged, mis loob rahunemise, vabanemise ja endaga kontaktis olemise.

Olen praktiseerinud ja juhendanud mitmeid erinevaid meditatsiooniliike, sealhulgas Osho aktiivseid meditatsioone, energiate, värvide kanaldusi ja tervendavate helide meditatsioone. Osho aktiivsed meditatsioonid on eriti tugeva toimega, mõjutades kiiresti ja sügavalt. Kui soovid enda sees muutusi ja energia liigutamist, siis soovitan neid proovida.

Meditatsioonid pakuvad mitmeid kasulikke mõjusid:

  1. Taastab une ja ärkveloleku rütmi.
  2. Suurendab heaolu tunnet ja aitab kehal lõdvestuda.
  3. Aitab vabaneda sundmõtetest.
  4. Täidab keha kergusega.
  5. Suurendab keha liikuvust ja paindlikkust.
  6. Vähendab stressi ja depressiooni vaevusi.
  7. Vähendab pingeliste peavalude sagedust.
  8. Parandab mälu.
  9. Tugevdab intuitsiooni ja heaolu tunnet.
  10. Harmoniseerib keharütme, vedelike liikumist ja hormonaalset tasakaalu.

Meditatsioon tasakaalustab meie energiakeskusi, aidates meil rahuneda ja olla iseendaga vaikuses. See on üks võimalus olla endaga paremas kontaktis, elada täisväärtuslikumat elu ja luua see oma igapäevaelu osaks. Meditatsioon võib saada sinu elu osaks, kui natuke õpid ja lubad sellel juhtuda.

Olen alati loonud turvalise ruumi ja kasutan selleks ka Aura-Soma essentse, õieessentse ja eeterlikke õlisid. Tervendavad helid aitavad kaasa keha ja meelte lõdvestusele ning 1-tunnine meditatsioon võrdub terve päeva puhkusega või isegi rohkem. Tule lõdvestuma, kohalolusse ja rahunema!

Osaluspanus on 20 € ja saab tasuda kohapeal. Kes soovib ülekandega maksta, annab märku ja saadan arve. Anna oma tulekust märku meilile info@volustuudio.ee, Facebooki sõnumites või helista numbril 56651448.

Tule ja avasta meditatsiooni maailm! 🌟🧘‍♀️

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.