Hingehaava tundmine kui kingitus Võrus

45,00 

Kategooria:

Kirjeldus

Kutsun Sind vaatama oma hingehaavu läbi Chironi planeedi aktivatsioonide. Vaatleme ja tutvume Sulle kaasa antud kogemusi ja kingitusi.
Tutvume Human Designi süsteemi läbi Sinu hingehaavadega ja millised kingitusi elu sulle loob läbi selle haava. Elus ei ole kõik must ja valge on värve, äratundmist ja avastamist. Mida rohkem enda olemusest tead ja erinevate nurkade alt , seda selgemaks pilt läheb.
Paljusid pingestab see teema, et vaadata ja tutvuda, milliste õppetundidega oleme siia tulnud.
Aga julgustan ka skeptikuid ja uskumatuid, sest see süsteem ei näita kellelegi näpuga ja ei torgi sinu haavades. Saad hoopis endale suurema teadlikuse ja see läbi ka rahunemise ja paljud pinged kaovad.Mida vähem on meil pingeid seda kergemaks elu läheb ja elu hakkab rohkem toetama.🫶
Kui tunned, et vajad hetkel just sellist selgust ja tuge oma eluteel, siis pane ennast juba kohe kirja, sest võtan väiksema gruppi, et kõik saaks puudutatud ja selgitatud.
Osalemis panus on 45€ ja ootan Sinult ettemaksu 20€ mis on tagastamatu.
Selle ettemaksu raha eest saad endale välja prinditud isikliku materjali ja kui juhtub, et ei saa tulla, siis materjali saad ikka.
Registreeri ennast meili aadressil info@volustuudio.ee
või kirjuta messengeri ja saadan sulle ettemaksu arve.
Sinu osalemisel on vajalikud ka järgmised andmed, mille saadad koos osalemis sooviga; nimi,
sünnikuupäev, – kuu,- aasta-, koht,- ja sünni kellaeg.
Info tel.56651448
Olen Kristiina Kärkkänen ja olen Human Designiga tegelenud juba üle kahe aasta, teen isiklike kaardi lugemisi, suhte kaarte, olen terapeut ja massöör, meditatsioonide juhendaja, Loodustoodete valmistaja.
Olen suurte kogemustega inimeste tundja ja mul on palju tööriistu kuidas seda peentasandil teha. Olen õnnelik, kui saan jagada seda,mis Sind kõnetab ja aitab elus edasi liikuda.
Kohtume Hingeliselt Võrus!🤗🫶

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.