Osho® meditatsiooni retriit –   Armastus,Usaldus,Vabadus!

NB! RETRIIT LÜKKUB SUVE LÕPPU! 

Kristiina Võlu Stuudio Esitleb kolmepäevane retriit looduse keskel.Olen ühendanud oma jõud Toni Käsperiga, et viia läbi kolm vägevat päeva, kus on võimalus kohtuda iseendaga läbi erinevate meditatsiooni praktikate ja muude enda piire avardavate tegevuste kaudu.Osho meditatsioonid sobivad algajale ja ka kogenud praktiseerijale, sest kogemus on alati erinev eelmisest.
Osho meditatsiooni praktikaid millest populaarsemad on OSHO Dünaamiline meditatsioon, mis vabastab pingeid,ärevust,stressi ja
Osho Kundalini, mis vabastab pingetest ja puhastab aastaid säilinud mineviku jäljed ja aktiveerib sinu elujõuenergia.
Osho on loonud oma meditatsioonid teaduslikel meetoditel kaasaegsele inimesele, milles on liikumist, intensiivset hingamist, tantsu ja sisemist vaatlust.
Lisaks toimuvad erinevad aktiivsed ja teraapilised töötoad. Kolmepäeva sisse mahub ka sauna teraapia, vestlusõhtu Inga Lungega , ekstaatiline tants ja helirännak Margitiga.
Kõik see avab Sulle täieliku elamise ja armastamise ümberkujundava kogemuse. Lubades oma loomulikul energial vabalt voolata, loob see Sinu igapäevaellu õndsuse tunde ja süvendab armastust. Koge ennast tervikliku, tasakaaluka ja harmoonilisena.💓 See võib olla Sinu uue elu algus, mis on täis armastust,usaldust ja vabadust!

Inga Lunge on näitleja, koolitaja ning kõnetehnika pedagoog, kes julgustab inimesi tegema asju, mis neid positiivselt laevad.
Tema raamat „Ma kirjutan sulle” on suunatud vaikuses mõttesammude tegemisele. Inga on ka lasteraamatu “Nupukas Nora” autor ning Eesti Näitlejate Liidu liige.
“Ära unusta elada” on sümbioos teeotstest ja Inga isiklikust kogemusest, mis aitab mõtted viia järgmistele teemadele:
Miks on vaja endale aega leida?
Miks on töö ja endale pühendatud aja tasakaalus hoidmine vajalik?
Kuidas leida endas rohkem energiat?
Ekstaatiline tants ja helirännak – loob Margit Foht.
Olen looja, kes on eneseuurimisega läbi tantsu tegelenud alates 2009 aastast. Läbinud erinevaid enesearengu koolitusi ja töötubasid, kõige rohkem on mind kõnetanud ja edasi aidanud erinevad kehapraktikad (5 Rütmi, Biodanza, Open floor, Freedom dance, tantsuteraapia, hingamis-ja tantrapraktikad), läbinud ka aastase tantsuteraapia kursuse Tallinna Ülikoolis. Gong ja helikausid on minu ellu tulnud väga loomulikul moel, kasutan neid pelae tantsu pikema vaikuse ja lõõgastuse kogemiseks. Olen läbinud ka paar heliteraapia kursust.
Ootan Sind vabalt ja ekstaatiliselt tantsima ning nautima meditatiivset helirännakut, mida loon erinevate helikausside, Maagongi ja teiste põnevate instrumentidega.
Tantsides me loome iseendale kohalolu ruumi, olmise ruumi, kus kohtuvad keha ja meel, sinu teadlik osa. Kõik, mis tahab nähtavaks saada, sinu tähelepanu ja armastust saada, saab tulle nähtavale. Vabalt ja tundlikult kohalolus liikudes, me äratame oma keha, emotsioonid, avaneme, saame kõike märgata, vastu võtta, läbi liikumise vabastada. See on teekond iseenda vastuvõtmise ja armastamise juurde.
Helirännakut kogeme pikutades. Helid toetavad sügavat kohalolu, harmoniseerivad ja tasakaalustavad, keha saab peale tantsu lõdvestuda ja rahuneda.
Lubame endal olla spontaansed, rõõmustada nagu lapsed, kes oskavad olla hetkes, andmata endale hinnanguid, môtlemata, et keegi vaatab.
Muusika on kokku pandud 5 rütmi lainena maailmamuusikast, mis on loomulik dünaamiline ekstaatilise kulminatsiooniga, sisaldades nii naiselikku pehmust ja voolavust kui kiiremaid, kuumemaid rütme ja ekstaatilist trummimuusikat, suubudes õrnade helidega sügavale sinu südamesse ja sisemisse vaikusesse.
Kristiina Kärkkänen
Massöör, loodusterapeut, OSHO meditatsioonide juhendaja.
Olen 21-aastase kogemusega massöör. Massaažini viis mind sisetunne. Avastasin ootamatult, et minu käed on väga tundlikud ja leiavad ise haiged ja pinges kohad üles – sellest saigi alguse minu teekond massöörina. Olen õppinud erinevaid tehnikaid erinevates koolides ja täiendan ennast pidevalt, sest inimene on nii põnev! Igal kursusel avastan uusi võimalusi ja saan teadlikumaks ka endast. Olen mõistnud, et mida teadlikum endast olen, seda mõnusam ja kergem on jagada rõõmu ja head tunnet teistele.
Lisaks massaažile olen õppinud erinevaid lõdvestustehnikaid ja juhendan meditatsioone, korraldan teemaõhtuid ning helirännakuid ja laste mänguringe jne. Valmistan ise ka salve ja looduskosmeetikat.Tundub, et seda on palju, aga naudin kõike, mida teen ja saan seda teistele jagada suure armastuse ja tänutundega. Olen Kristiina Võlu Stuudio omanik.
Toni Käsper
Üle 18 aasta aktiivselt tegev noorsootöö, sündmuskorraldus, turundus valdkonnas.
Sündmuste korraldus ei ole olnud pelgalt planeerimine ja korraldus vaid tihedalt seotud inimsuhete ja psühholoogiaga, mis võimaldab luua ja jagada elamusi, hetki ja emotsioone. Tegelen aktiivse ja mitmekülgse enesearengutga, olen positiivne ning huvitun uute kogemuste ja teadmiste omandamisest. 2021 aastal alustasin õpinguid Eesti Meditatsioonikoolis.

 

Peeter Rebane – muusik, taimemuusika heliinstallatsioon
Eesti muusik ja kitarrist, kes kirjutab nii teatri- kui filmimuusikat ning on liige ansamblites Dagö ja RUUUM, samuti esineb duona koos Lauri Saatpalu ja Maarja-Liis Ilusaga ning sooloartistina esinejanime ISE all.
Taimemuusika heliinstallatsioon on Music of The Plants nime all tuntakse seadme interpretatsioon, mis mõõdab taime eluprotsesse ja muundab need inimkõrvale arusaadavateks meloodiajoonisteks, taimede poolt “loodud” helideks.
Retriit kestab kolm päeva.
Iga päev algab Dünaamilise meditatsiooniga ja päeva jooksul veel 2 erinevat meditatsiooni.Igas päevas on oma teema ja vastavalt sellele ka külalised ja muud tegevused. On ka vaba aega iseendaga olemiseks ja võimalus ka Võrtsjärvel kajakidega sõita.
Majutus on kahestes ja kolmestes tubades.
https://www.facebook.com/161024960584541/posts/5239775309376122/
Osalemine retriidil alates 18.aasta vanusest.

 

HINNAKIRI

PÄEVA PILETID

1 päeva pääse
100€
1 päeva pääse
125€

Pääse retriidile koos toitlustusega

3 päeva pääse
350€ *

Pääse retriidile koos toitlustuse ja majutusega

3 päeva pääse
600€ **

2 inimese 3 päeva pääse retriidile koos toitlustuse ja majutusega

*Koha kindlustab registreerimis tasu 100€ mis on tagastamatu, kui ei ole oma loobumisest ette teatanud 5 päeva enne sündmust.
**Koha kindlustab registreerimis tasu 200€ mis on tagastamatu, kui ei ole oma loobumisest ette teatanud 5 päeva enne sündmust.

ÜKSIKUD LOENGUD

Inga Lunge
30€

Sümbioos "Ära unusta elada"
Toimumiseaeg 17.06.2022

Margit Foht
30€

Ekstaatiline tants ja meditatiivne helirännak
Toimumiseaeg 18.06.2022

BRONEERI PILET

8 + 13 =