Laagrid

26-28

August

Meditatsiooni laager-Omadega metsas!

Kristiina Võlu Stuudio kutsub veel suve lõpus looduse rüppe tegema OSHO aktiivseid meditatsioone.
Kui tunned, et vajad muutusi, siis tuleb alustada endast ja tulla mugavustsoonist välja ja lihtsalt alustada.Kui sinu elus on praegu juba muutuste periood alanud ja otsid veel võimalusi kuidas saaksid oma kehaga paremat kontakti ja ennast ka vaimselt proovile panna, et vähendada pinged, ärevust ja stressi kehas, meeltes ja mõistuses.
Teaduslikult on tõestatud, et OSHO meditatsioonid vähendavad stressihormooni.
Meditatsioonidega kirjutab keha isetervenemisvõime ümber programmid, mis hoiavad inimest mineviku vangis, hirmudes, sõltuvustes jm kahjulikes ja mittevajalikes mustrites.
Keha on sulle tänulik kui teed meditatsioone ja vabadus,selgus ja rahu tunne sinu sees on ütlematta mõnus .
Keskkond on ka oluline kus mediteerida ja
armas metsamajake Lõuna- eestis ootab meid ja loome koos väestava ja tervendava õhkkonna, mis aitab pinged vabastada ja laadida ennast uue energiaga.
Laagri teema on ka pisut väljakutsuv, mänguline ja kahemõtteline, neile kes tunnevad et on nii öelda omadega metsas ja kes tahavad omadega metsas olla.Võlu stuudio on hoolega teinud terve aasta OSHO meditatsioone ja olen saanud palju positiivset tagasisidet ja nüüd ootan metsa ka uus ja tuttavaid mediteerijaid, et olla koos ühises energias kohe kaks päeva!
Praktiseerime erinevaid keha pingetest vabastamis tehnikaid .☘️ OSHO meditatsioonid,☘️meridiaanide venitused,☘️ helimeditatsioon,☘️šamaanitrummi rännak, ☘️teraapilised sauna protseduurid, ☘️metsa kümblus, ☘️värvid ja lõhnad meie energiakeskuste tervendajad,☘️OSHO tarokaardid ja muidugi ka mõnusad naudingut pakkuvad söögikorrad ja oleme ka lihtsalt hetkes.
See laager sobib hästi nii algajale meditatsiooni huvilisele kui ka juba praktiseerivale mediteerijale.Meditatsioone aitavad mul läbiviia Toni ja Elo kes on ka OSHO meditatsioinide juhendajad ja nii saab tunnetada erinevaid energiaid ja saada uusi kogemusi.Kui see sind kõnetas armas inimene tule laagrisse ja võta kiires elutempos aeg iseendale ja tule tervenema!💗
Kõik see avab Sulle täieliku elamise ja armastamise ümberkujundava kogemuse. Lubades oma loomulikul energial vabalt voolata, loob see Sinu igapäevaellu õndsuse tunde ja süvendab armastust. Koge ennast tervikliku, tasakaaluka ja harmoonilisena.💓 See võib olla Sinu uue elu algus, mis on täis armastust,usaldust ja vabadust!
}

19:00-16:00

Irvese puhkemaja

Hind: 290€

Sinu koha tagab ettemaks 90€ mis tuleb tasuda hiljemalt 22.08 ja ülejäänud summa kohapeal või ülekandega.
Ettemaksu ei tagastata kui ei ole oma mittetulekust vähemalt 3 päeva ette teatanud.

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

BRONEERI PILET

2 + 8 =