Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Konstellatsiooni päev Tartus “Mis selle rahaga on?”

18 mai @ 11:00 - 17:00

Raha on intrigeeriv ja populaarne teema, põimudes sisse pea igasse valdkonda- töö, eraelu, teraapia, vaimsus, tervis, paarisuhe jne. Raha kohta on palju uskumusi ja enamus pigem negatiivsed või suisa tabu. Rahale on antud tähendusi selle eksistentsi algusest. Raha on aga inimkonna leiutis, seega on see tugevalt laetud inimlike väärtuste ja iseloomustustega.
RAHASUHTE OSAPOOLED.
Nii nagu igas suhtes on kaks või rohkem osapooli – mina-ja-teine või mina-teine-ja-objekt, nii ka rahaga. Raha on ühe inimese käes ja liigub teise kätte – 2 osapoolt, kus raha on kui objekt, mida vahetatakse soovitud teise objekti / elemendi / teenuse vastu. Nii, et kas raha on halb või hea, sõltub kavatsustest ja hinnagutest, mida raha omaja sellega plaanib saavutada või teostada.
TEEMAD MIDA UURIME.
– Mida sisaldab raha?
– Raha kui sümptom / tagajärg.
– Vastutus ning uskumused.
– Kelle juurde raha eelistab ilmuda ja kelle juurde mitte.
– Raha teenib keda ja milleks?
– Kas raha võib olla lihtsalt raha, ilma inimestele omaste iseloomujoonteta?
– Mis asi on küllus, mida palju mainitakse.
– Külluse 5 hierarhilist tasandit.
OLED OODATUD KUI:
– sul raha tuleb aga läheb sama kiirelt ka välja.
kummalised ja ootamatud väljaminekud, mis on möödapääsmatud.
– võlad, võlgu elamine, võlgu jäämise hirm.
– teed tööd, läheb hästi aga raha ikka ei ole piisavalt.
– usud, et raha on halb, paha või midagi muud – rikas paradiisi ei pääse?
– või mis iganes kujul sa raha- või finantsmuresid oma elus koged.
KONSTELLATSIOONIPÄEVA ÜLESEHITUS:
– Räägime rahast ja sellega seonduvast teoreetilisest aspektist (mis ei tähenda absoluutset tõde, aga võib anda mõtteainet)
– Teeme konstellatsioonitöid – lühemaid, et tuvastada võimalikke põhjuseid rahaolukorra taga ja võibolla ka üks-kaks pikemat töö (sõltub kuidas aega on).
– Teeme tee-, vee- ja kergemaid snäkipause, et ennast turgutada.
– Lõuna 1h lähedal asuvates söögikohtades. Lõuna ei kuulu osalustasu sisse.
OLULINE INFO OSALEMISEKS:
– Grupi suurus ca 15 inimesest.
– Osalemistasu: 100€.
– Grupp koguneb Tartus, Kristiina Võlu Stuudios, Aardla 25e.
– Tasuta parkimine. Tee, vesi ja kerge snäkk on hinnas.
– Registreeru ja palun nimeta lühidalt isiklik rahaga seonduv teema, miks osaled, siin: https://minad.ee/…/konstellatsioonipaev-mis-selle…/
MILLELE KONSTELLATSIOONIPÄEVA JUHENDAJA TOETUB:
Isiklikud kogemused, tööalased kogemused, spetsiifilised koolitused, seminarid ja kursused süsteemsest ehk konstellatsioonimeetodi valdkonnast, millele toetun peamiselt. Minu eeskujuks on mitmed, maailmas tuntud õpetajad väljaspool Eestit – Ingala Robl, Cecilio Fernandez Regojo, Julio Principe P., Jan Jacob Stam. Lisaks Eesti tegijad: Maire Taska ja minu õpetaja Olga Knjazeva.
PÄEVA VIIB LÄBI:
Jaana Saar – 11 aastase kogemusega, rahvusvaheliselt (Eurotas) sertifitseeritud Hüpno- ja Psühhoterapeut erakoolis “Teadlik Mina”(3.a. väljaõpe); sertifitseeritud Struktuurne- ja perekonstellöör (1+3 a. väljaõpe)(süsteemsed fenomenoloogilised lahendused – Moskva Süsteemse Konsultatsiooni Instituut); sertifitseeritud kehapsühhoterapeut (4a. väljaõpe) (Siegmar Gercken, Core Evolution); erakooli „Minade Kool“ asutaja ja „Terapeudi täiendõppe“ treeningu juhendaja; õppejõud erakoolis „Konstellatsiooni ja Teadliku Arengu Instituut“. Lektor, koolitaja, grupiterapeut ja psühholoogiliste, kehale orienteeritud ja konstellatsioonide alusel „Minade Laagrite“ korraldaja ja läbiviija. Rohkem infot leiad Jaana kohta siit: www.minad.ee
OSALEMISEKS VÕTA ÜHENDUST ÜRITUSE KORRALDAJAGA

Details

Date:
18 mai
Time:
11:00 - 17:00
Event Category:

Venue

Kristiina Võlu stuudio
Aardla 25e
Tartu, 50404
+ Google Map